07 grudnia 2023

Finał zbiórki charytatywnej!

Dziś przychodzimy ze sprawozdaniem naszej zbiórki charytatywnej do której rzeczy donosiliście nawet po oficjalnym zakończeniu.
 
W zeszłym roku robiliśmy podobną akcję, dla jednej osoby. W tym roku udało nam się pomóc 6 osobom, a w dodatku w naszym magazynie zostało kilka rzeczy by wspomóc ich ponownie za jakiś czas. Uważamy, że pomoc doraźna ma ogromne znaczenie, ale jeszcze lepiej gdy ta pomoc jest regularna i zawsze można po nią się do nas odezwać! Uwierzcie nam! Ten mikołaj był bogaty! Dziękujemy za każdą pomoc, proszki, płyny, żele, jedzenie! Osoby biorące udział w tej akcji mogą być z siebie dumni! Ogromnym zaangażowaniem wykazali się nasi Terapeuci - fajnie, że jesteście otwarci na pomoc dla naszych Podopiecznych nie tylko w ramach swoich obowiązków, ale wychodzicie poza ich ramy. To tylko pokazuje, że świetna z nas ekipa.
 
Jako organizacja, ale przede wszystkim ludzie nie jesteśmy obojętni na ludzkie krzywdy dlatego też w ramach podzielenia się z innymi naszym czasem, podarowaliśmy voucher na terapię pod okiem naszych specjalistów dla jednej z rodzin, która w tym roku jest objęta szlachetną paczką.
 
Fajnie jest robić dobre rzeczy, jeśli jeszcze nigdy nie braliście udziału w żadnej akcji charytatywnej to bardzo Was zachęcamy do spróbowania. Poziom energii do działania bardzo wzrasta po informacji zwrotnej otrzymanej od osób, którym pomoc została udzielona. Były uśmiechy, podziękowania, ale też łzy wzruszenia i oddech, że najbliższy czas będzie lepszy!
Dziękujemy! Za rok pewnie będziemy ponownie tworzyć Paczki dla osób, które akurat będą tego potrzebowały!

Fundacja Krok Za Krokiem,

Śledź nas

Menu

Adres

Galla Anonima 2D/115

60-574 Poznań

Kontakt

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.